Hakkımızda

Rotaradar dünya üzerindeki tüm havayolu şirketlerinin milyonlarca uçuşunu gösteren ve fiyatlarını karşılaştırmaya olanak veren bir uçak bileti arama motorudur. Yurtiçi veya yurtdışı gideceğiniz rota ne olursa olsun en uygun uçak biletlerini Rotaradar`la bulun!

Rotaradar arama motoru ile gideceğiniz destinasyon için yurtiçi ve yurtdışı onlarca seyahat acentasının fiyatlarını karşılaştırıp en ucuz uçak biletlerine bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz yeri ve tarihleri arama motorumuza girmek. Bundan sonra Rotaradar sizin için tüm mevcut uçuşları karşılaştırıyor ve en uygun fiyatı size bildiriyor.

Arama yaptıktan sonra Rotaradar`ın size sunduğu fiyatlar, seyahat acentalarının Rotaradar`a özel, indirimli fiyatlarıdır. Size en uygun uçuşu bulduktan sonra rezervasyonunuzu, seçmiş olduğunuz acentanın sitesine yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar ile binlerce havayolu şirketinin en ucuz uçak biletlerini tek bir aramayla görüntüleyin, karşılaştırın ve uçak biletinizi en uygun fiyatlarla alın.

Rotaradar olarak uçak bileti satmadığımızı belirterek herhangi bir komisyon veya ek ücretimizin olmadığını bilginize sunarız.

Herhangi bir konuda bilgi veya destek için bize: [email protected] e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.